KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları

İlk tören, öğrencilerin katılımıyla, Kongre Sarayı önünden start alan Gençlik Yürüyüşü ile başladı. Öğrenciler marşlar, bayraklar ve flamalar ile Anıtpark’a kadar coşkuyla yürüdüler ve burada programın ikinci kısmı başladı.

 

 

ÖĞRENCİLER ATATÜRK İÇİN YÜRÜDÜLER

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 96. Yılı,  ilçedeki okul öğrencilerinin katılımıyla, Kongre Sarayı önünden start alan Gençlik Yürüyüşü ile başladı. Öğrenciler, Kongre Sarayı’ndan Mareşal Fevzi Çakmak boyunca, marşlar, bayraklar ve flamalar ile Anıtpark’a kadar coşkuyla yürüdüler ve burada programın ikinci kısmı başladı.

 

 

ANITA ÇELENK KOYULDU

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarının Anıtpark bölümünde yapılan törenlerine Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Muhyettin Yıldırım ev sahipliği yaptı. Törene Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Lütfü Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gaziler Derneği Başkanı Mehmet Arslan ve gaziler, öğretmenler, öğrenciler, THK Genç Kanat üyeleri ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı. 19 Mayıs kutlamaları, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Muhyettin Yıldırım’ın Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu, ardından bir dakikalık Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla sona erdi.

 

 

ÇOK RENKLİ GÖRÜNTÜLER VARDI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına katılan öğrenciler, birbirinden güzel spor kıyafetleri ile oldukça renkli görüntüler sergilediler. Her öğrencinin elinde Gölcük Belediyesi’nn dağıttığı Türk Bayrakları ile her yeri Kırmızı-Beyaz’a çeviren öğrenciler, yürüyüş boyunca dev bir Türk Bayrağı ve kendilerine bu bayramı armağan eden, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün posterinin bulunduğu posteri açarak yürüdüler. Öğrencilere vatandaşlar da alkışlarıyla destek vererek bayramlarını kutladılar.

 

19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS19MAYIS

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 9899 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.