KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Çelenk Sunma Töreni

 24 Kasım Öğretmenler Günü Gölcük Anıtpark’ta törenle kutlandı. 
24 Kasım Öğretmenler Günü Çelenk Sunma Töreni

 

Programa Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk, İlçemizin siyasi parti başkanları ve temsilcileri, çok sayıda öğretmen ve öğrenciler katıldı.

 

 

26-11-2015

 


Atatürk Anıtına Çelenk Bırakıldı

 

Öğretmenlere Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından hediye edilen ve her yıl 24 Kasım´da kutlanan Öğretmenler Günü dün tüm ülkemizde olduğu gibi Gölcük´te de büyük bir coşkuyla kutlandı. Bu anlamda Gölcük İlçe Mili Eğitim Müdürlüğü tarafından Anıtpark´ta kutlama programı gerçekleştirdi. Program bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayıp, daha sonra ilçe Mili Eğitim Müdürü Sayın Ercan Gülsuyu´nun Atatürk anıtına çelenk bırakmasıyla sona erdi. Ayrıca Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu tarafından bütün Öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlandı.

 

26-11-2015

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 9899 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.