KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çocuk ve Ergenlerde Madde Bağımlılığı ve Önleyici Danışmanlık Eğitimi Sertifika Töreni

Çocuk ve Ergenlerde Madde Bağımlılığı ve Önleyici Danışmanlık Eğitimi Sertifika Töreni

Gölcük Kaymakamlığımızın sahipliğinde hazırlanmış olup, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce desteklenen ve koordinasyonu Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğümüzce yapılan “Çocuk ve Ergenlerde Madde Bağımlılığı ve Önleyici Danışmanlık Eğitimi” proje programı bitmiş olup sertifika töreni yapılmıştır.  Doğu Marmara Kalkınma Ajansının (MARKA) uygulanmaya değer  Teknik Destek Projeleri arasında yer alan çalışmaya Gölcük, Başiskele ve Karamürsel ilçelerinde görevli 48 rehber öğretmen katılmıştır  Gölcük Mesleki Eğitim Merkezi toplantı salonlarında iki grup halinde yapılan çalışmanın sunumu Doç Dr.Başaran GENÇDOĞAN ve Uzm. Psk.Danışman Özden BİLGİN tarafından yapılmıştır. Proje programının ilçemiz ve bölgemiz eğitim hizmetlerinin geliştirilmesi bakımından büyük katkısı olacaktır.


sertifikasertifikasertifikasertifikasertifikasertifikasertifikasertifikasertifikasertifikasertifikasertifikasertifikasertifika

sertifika

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 98 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.