KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DEĞERLER EĞİTİMİ PROJEMİZE KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ DESTEĞİ

 Değerler Eğitimi Projesi Gölcük Vizyon 2023 Projesine Eklendi  
DEĞERLER EĞİTİMİ PROJEMİZE KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ DESTEĞİ

Değerler Eğitimi Projesi kapsamında Kocaeli Üniversitesinde toplantı yapıldı.

Gölcük Belediyesi, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kocaeli Üniversitesi Değerler Eğitimi Projesi’ni birlikte yürütecek.

 Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Profesör Doktor Bekir Çakır, Gölcük Belediyesi Genel Koordinatörü Nihat Abiş, Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Profesör Doktor Elşen Veli, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Yardımcı Doçent Doktor Kadir Gömbeyaz, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Kent Konseyi Genel Sekreteri Fatih Bayram, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro’dan Metin Mercan ile gerçekleştirilen ilk toplantı Kocaeli Üniversitesi´nde yapıldı.

Değerler Eğitimi Projesi Gölcük Vizyon 2023 Projesine Eklendi

Değerler Eğitimi Projesi; 2017 yılında Gölcük Vizyon 2023 Projesi kapsamına dahil edilecek olup Eğitim ve İlahiyat Fakültesi öğretim elemanlarınca takip edilip yönlendirilecektir. Proje kapsamında Gölcük´teki anaokulu ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik velileri ile birlikte “Kişiliğin temel taşlarını oluşturan toplumsal değerler” konusunda kazanımlarını ve farkındalık düzeyini arttırmak için eğitimler düzenlenecek. Proje kapsamında ilk dönemde 15 Temmuz Ruhu ve Vatan Sevgisi  konuları ikinci dönemde da Birlikte Yaşama ve Kardeşlik konuları işlenecek

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 9899 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.