KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Donanma Çağlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi´nden Çok Özel Sergi

İlçemizin en özel ve en önemli eğitim kurumlarından birisi olan, Donanma Çağlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında dün özel öğrencilerin hazırladığı, resim ve el sanatları sergisi Anıtpark Meydanı’nda açıldı.  
Donanma Çağlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi´nden Çok Özel Sergi

ÖZEL ÖĞRENCİLERİN, ÇOK ÖZEL BAŞARILARI

Donanma Çağlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, öğrencilerinin resim ve el sanatları serginin açılışına, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Hafiz Arvas, Cumhuriyet Halk Partisi Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri ve Yönetimi, Değirmendere Yalı Mahallesi Muhtarı Nuran Zaim, kurum işletme müdürü Faruk Demirtaşlar, kurumda görevli öğretmenler ve çok sayıdaöğrenci ile davetli katıldı.

 

DONANMA ÇAĞLAR’IN BAŞARISI

Donanma Çağlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Demirtaşlar, kurum bünyesinde açılan resim kursunda eğitim gören öğrencilerin gösterdiği, büyük başarılardan dolayı kutlayarak, “Yıl boyunca kurumumuz bünyesinde açtığımız kursumuzda resim yapmayı öğrenen öğrencilerimiz, bugün resimlerini Anıtpark’ta sergiliyor. Çocuklarımızın eğitim görmesinde büyük katkı sağlayan Gölcük Halk Eğitim Merkezi Müdürümüze Mehmet Hafiz Arvas’a teşekkür ediyorum. Bugün burada çok güzel bir ortam var. Çocuklarımızın yüzünü güldürmek bizleri çok mutlu ediyor” dedi.

 

ENGELLİLERİN MUTLULUĞU

Öğrencilerin kurum da başlattığı resim kursunda yıl boyunca yaptıkları resimler Gölcük Anıtpark’ta sergilendi. Sergilenen resimler, başta Başkan Ellibeş olmak üzere katılan herkes tarafından oldukça beğenildi. Programda engelliler oldukça eğlendi. Başkan Ellibeş, resim kursu gören ve yaptıkları resimleri yakından incelerken, öğrencileri tebrik etti. Sergilenen resimler vatandaşların büyük bir beğenisini kazandı. Resim sergisi sonunda, engelliler engelli olmayanlarla çeşitli aktiviteler yaparak, sıra dışı bir gün geçirdiler.

 

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 9899 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.