KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EVLERİNDE SINAVA GİREN ÖĞRENCİLERE ZİYARET

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu rahatsızlıkları sebebiyle evde eğitim gören ve TEOG sınavına evinde öğretmenler gözetiminde giren öğrencileri evinde ziyaret etti.
EVLERİNDE SINAVA GİREN ÖĞRENCİLERE ZİYARET

Piyalepaşa Mahallesi´nde ikamet eden ve Kocatepe Ortaokulu öğrencisi olan Gökçe Aygün ve Özlem Akgün´ü evinde ziyaret etti. 
GÜLSUYU ÖĞRENCİLERE HEDİYE TAKDİM ETTİ Görevli öğretmenler gözetiminde sınava giren öğrencileri ziyaret ede Müdür Gülsuyu başarıalr diledi. Öğrencilere morak olmak adına bir hediye takdiminde bulundu. Evde hizmet adı altında yapılan bu hizmetin çok önemli olduğunu vurgulayan Gülsuyu "Çocuklarımız sağlık sorunları nedeniyle okula gidemiyorlar. Bizde iki öğrencimizin okulunu evlerine getirdik. Öğrencilerimiz evde eğitim görüyor. Bugün de TEOG sınavını oluyorlar. Öğrencilerimize başarılar diliyorum" dedi. 
DEVLETTEN ALLAH RAZI OLSUN Özlem Akgün´ün annesi çocuklarının rahatsızlığını öğrendiklerinde okula gidemeyeceklerini çok züldğünü ifade ederek "Özlem´de bizde okula gidemeyecek diye çok üzülmüştük. Ama sağolsunlar öğretmener eve geliyor kızım eğitimine devam ediyor. çok teşekkür ediyoruz. Allah devletimizden razı olsun" dedi. 
OKULLARI GEZDİ Gülsuyu daha sonra İhsaniye Ortaokulu´nu ardından Hamidiye Ortaokulu´nu ziyaret etti. Burada öğrencilerle bir araya gelen Gülsuyu öğrencilere başarılar dileyerek "Sınav sonuna kadar salonda kalmanızı tavsiye ederim. Sınavınız bitse dahi tekrar cevaplarınızı kontrol edin çocuklar" dedi. 
teog

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 9899 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.