KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ercan Gülsuyu’nun 10 Kasım Mesajı

Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ercan Gülsuyu’nun 10 Kasım Mesajı

Güçlü bir devlet adamı ve lider olarak Mustafa Kemal Atatürk, yeni bir Türk Devleti’nin temellerini atmakla kalmamış, modernleşme ve dönüşüm hamlelerini cesaretle gerçekleştirmiş, Cumhuriyetimizin sonsuza kadar yaşaması için birçok yeniliklere imza atmış ve gelecek nesillere büyük bir miras bırakmıştır.

Türkiye Cumhuriyeti, Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği muasır medeniyetler arasına girme hedefi için hızlı adımlarla koşmakta, siyasal sistemi, dinamik ekonomisi, iç ve dış politikadaki barışçıl tutumu ve güçlü ordusuyla çok büyük bir ülke olarak göz kamaştırmaktadır.

10 Kasımlar, Mustafa Kemal Atatürk’ü fikirleriyle, idealleriyle anma ve Cumhuriyetin değerlerini koruyarak ebediyete kadar yaşatma kararlılığını gösterme günüdür. Bu duygularla “Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. Ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet yaşayacaktır” diyen Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 78. yıl dönümünde bir kez daha rahmet, saygı ve şükranla anıyoruz.

                                                                                               

                                                                                                                                       Ercan Gülsuyu

                                            Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 9899 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.