KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gölcük Kaymakamımız Sayın Adem YAZICI ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan GÜLSUYU "AB´yi Öğreniyorum" Yarışması İl Birincisi Fen Lisesi Öğrencilerini Ziyareti

Gölcük Kaymakamımız Sayın Adem YAZICI ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan GÜLSUYU

        Milli Eğitim Bakanlığı AB Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü’nün Kocaeli’nin de arasında bulunduğu 21 farklı pilot ilde uyguladığı “Öğrenciler AB´yi Öğreniyor” isimli projesi kapsamında “Bilgi Yarışması İl Finali” İzmit Ahmet Elginkan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezinde 29.05.2015 tarihinde gerçekleştirildi. 12 ilçe 1.’lerinin katıldığı yarışmada 3’er kişiden oluşan finalistlere 15 soru soruldu. 15 soru içinde 14 soruyu doğru cevaplayarak  en yüksek puanı alarak birinci olan okulumuz Ankara’da ki Ulusal Finalde yarışmaya hak kazandı.

     

      Gölcük Kaymakamımız Sayın Adem YAZICI ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan GÜLSUYU, Ankara’da Kocaeli’yi temsil edecek olan okulumuza başarılar dileyerek idareciler ile emeği geçenlere teşekkür etti.

        Sonrasında Fen Lisesine ait yurt inşaatını gezen Sayın Kaymakamımız çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı.  

 

fen_lisesifen_lisesifen_lisesifen_lisesifen_lisesi

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 98 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.