KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘Gölcük’te Öğrenci Olmak Projesi’

 ‘Gölcük’te Öğrenci Olmak Projesi’

İlçemizdeki öğrencilerin çoğu, gerek Kaymakamlığın, gerekse Gölcük Belediyesi’nin Sosyal Sorumluluk projelerinden oldukça fazla yararlanıyorlar. Bunlardan birisi de Buz Pisti... 

İLK OKUL ATATÜRK ANADOLU

İlçemizde son yıllarda eğitime yapılan yardımlar, gerçekten Gölcük’te öğrenci olmayı özendiriyor. öğrencilerin çoğu, gerek Kaymakamlığın, gerekse Gölcük Belediyesi’nin Sosyal Sorumluluk projelerinden oldukça fazla yararlanıyorlar. Bunlardan birisi de Buz Pisti. ‘Gölcük’te Öğrenci Olmak Projesi’ kapsamın da, bir diğer başlık lise Öğrencilerinin beden eğitimi derslerini, buz pistinde yapacak olmaları. Bu proje sayesinde öğrenciler, 3 senedir devam ettikleri buz eğitimleri sayesinde, buzda kaymayı öğrenecekler. Programın ilk gününe Atatürk Anadolu lisesi 11/A Sınıfı öğrencileri, Beden Eğitimi Öğretmeni Hüseyin Seyhan nezaretinde katıldı. Beden Eğitimi dersini, Gölcük’te Öğrenci Olmak Proje’nin proje koordinatörü Fatih Bayram da büyük bir keyifle izledi.

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 9899 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.