KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÜLDÜREN PROJE

GÜLDÜREN PROJE

GÖNÜLLÜ YONCALAR’DAN ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ,

GÜLDÜREN PROJE

Garanti Bankası ve Garanti Bankası Sosyal Sorumluluk Proje Kulübü Gönüllü Yoncalar her geçen gün yeni bir proje ile hem İlimize, hem ilçemizde, hem de Türkiye’de farklılık yaratmaya ve yüzleri güldürmeye devam ediyor.

Garanti Bankası Sosyal Sorumluluk Proje Kulübü Gönüllü Yoncalar ve Garanti Bankası İzmit Sanayi Şubesi’nin ortaklaşa yapmış oldukları Dilek ağacı Projesi ile Gölcük Hamidiye Köyünde bulunan Hamidiye Köyü İlk Öğretim okulunda 107 öğrencinin yüzünü güldürdü.

“PROJEMİZİN AMACI ÇOCUKLARIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEKTİR”

Garanti Bankası İzmit Sanayi Şubesi Müdürü Çiğdem Uğur, proje ile ilgili yaptığı açıklamada şu sözleri söyledi: “Garanti Bankası Sosyal Sorumluluk Kulübü Gönüllü Yoncalar ve Garanti Bankası olarak başlattığımız Dilek Ağacı Projesini anlatmak gerekirse şunları söyleyebiliriz; bu projenin ilk adımı çocuklarımıza hayallerini çizmelerini söyleyerek, neler hayal ettiklerini öğrendik. Daha sonra bu resimleri web ortamında yapmış olduğumuz dilek ağacına görsel olarak yerleştirdik. Web sayfamızda yayınladığımız hayallerin, isteklerin üzerlerine tıklayarak çocuklarımızın hayallerini yerine getirmek ve onların yüzlerini güldürmek amacıyla bu proje yürütülmektedir. Bu projeye yalnızca Kocaeli’nde gelen değil Türkiye’nin hemen her yerinden destek olan hayırsever vatandaşlarımız mevcuttur. Bugün burada Hamidiye İlköğretim Okulu’nda eğitim gören 107 öğrencimizin de yüzlerini güldürdük. Öyle ki bizler Garanti Bankası olarak gönüllü vatandaşlar olarak böyle bir şey yapıyoruz. Fakat bizleri üzen bir konu var. Gölcük’te biline tanınan çok sayıda iş adamı olmasına rağmen köy okullarındaki öğrencilerin yüzlerini güldürmek belli ki kimsenin aklına gelmemiş. Keşke onlarda bu çocuklarımızın yüzlerini güldürmek için bir şeyler yapsa. Ben bugün burada çocuklarımızın yüzlerinin gülmesine sebep olan ve gönüllü olarak emek veren sanayi şubemizde görevli Engin Kılıç, Birsen Akfındık, Çağatay Sergin, Ceyda Tezel başta olmak üzere projemize destek veren çocuklarımızın yüzlerinin gülmesine sebep  olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

“GARANTİ BANKASI ÇOK ÖNEMLİ PROJEYE İMZA ATIYOR”

Hamidiye İlköğretim Okulu Müdürü Nail Ekiz, “Garanti Bankasını çocuklarımızın yüzünü güldüren bu projeye imza atmasından ötürü kutluyorum. Gerçekten bu proje çok önemli. Öğrencilerimizin yüzünü güldüren Garanti Bankası’nın değerli yöneticilerine teşekkür ediyorum” dedi. 

 

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 9899 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.