KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halk Eğitimden Bir Sergi Daha

Milli Eğitim Bakanlığı Halk Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilen El sanatları Kursu sergisi açılışı, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Halk Eğitim Müdürü Mehmet Hafiz tarafından Saraylı iş merkezinde gerçekleştirildi.
Halk Eğitimden Bir Sergi Daha

Açılan kurslarda eserlerini sergileyen kurs öğretmenleri Melek Kurt Giyim bölümde 14 öğrenci ile, Zeynep Gülnar El Nakışı bölümünde 14 öğrenci, Elif Yılmaz Dikiş bölümünde 17 öğrenci ile sergiye katkı sağladılar.

 

Açılış Konuşmasını yapan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş "Her yaşta insan mutlaka yaşamı içerisinde bir takım bilgileri kavrama ve öğrenme yolundadır. Bu anlamda kursiyerlerimiz öğrendiklerini, becerilerini ürünlerine yansıttılar. Ve aylarca emek sarf ettiler. Öncelikle ben kendilerini gönülden kutluyorum. Nihayetinde günlük yaşamımız içerisinde boş zamanlarını başka türlü faaliyetlerde de geçirebilirlerdi. Ama bu yönü tercih etmeleri hem aile ekonomisine hem de ülke ekonomisine bir katkı hem de sosyalleşme açısından bir rehabilitasyon açısından da çok farklı bir pencere. Ben bu yüzden önce Halk Eğitim camiasını gönülden kutluyorum."dedi.

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 9899 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.