KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ERCAN GÜLSUYU´NUN 2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEMİ İLE İLGİLİ BAŞLANGIÇ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ERCAN GÜLSUYU´NUN 2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEMİ İLE İLGİLİ BAŞLANGIÇ MESAJI

     Sevgili öğrenciler, kısa bir tatil sonrası yeni bir heyecan ve umutla sınıfları dolduruyorsunuz. Sizlerden beklentimiz  inanç ve istekle derslerinize sımsıkı sarılarak hedeflerinize ulaşmak için azami gayret göstermenizdir. İkinci dönemde başarılarınızı artırmanızı bekliyoruz. Sizleri çok seviyor ve sizlere güveniyoruz.

     Sayın veliler, bize emanet ettiğiniz öğrencilerimizin her yönüyle gelişimi için tüm imkanlarımızla elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstermekteyiz. Bu süreçte siz kıymetli velilerin eğitim-öğretim faaliyetlerinde etkin rol almak suretiyle desteklerinizi bekliyoruz. Eğitim ve öğretimin bir parçası olan velilerimizi okullarımızın başarılarında üstlendikleri misyonu fazlasıyla yerine getirmekte olduklarını görmekteyiz.

     Değerli öğretmen arkadaşlarım, 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılının İkinci Dönemi ile birlikte bizlere emanet edilen evlatlarımızı geleceğe hazırlamak adına göstereceğiniz gayret ve fedakarlıklar dolayısıyla şahsınıza teşekkür eder, başarılarla dolu bir eğitim-öğretim dönemi dilerim.

    2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Döneminin öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diler; tüm eğitim camiasına sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir dönem olmasını temenni ederim.

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 9899 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.