KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ercan Gülsuyu’nun Kurban Bayramı Mesajı

  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ercan Gülsuyu’nun Kurban Bayramı Mesajı

 Bayramlar; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı pekiştirdiğimiz, millet olma iradesini ve kardeşliğimizi en üst düzeyde hissettiğimiz, kırgınlıkların affedildiği zaman dilimleridir.

Bayramlar, ibadet görevlerimizi yerine getirmenin yanı sıra dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma günleridir. İnsanlar arasındaki birlik ve beraberliğin güçlenmesine  vesile olan bayramların, sevgi, saygı ve kardeşliğin pekişmesinde de vazgeçilmez bir yeri vardır.

Bu mübarek günlerde şehitlerimizi, gazilerimizi şükranla anıyoruz. Minnet ve şükran duygularının ifadesi olarak şehit ailelerinin, gazilerimizin, anne-babalarımızın, aile büyüklerimizin, ziyaret edilmesi gönüllerinin alınması insani değerlerin gereğidir

        Bu duygu ve düşünceler içerisinde, hep bir arada huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, tüm eğitim çalışanlarımızın, velilerin ve sevgili öğrencilerimizin Kurban Bayramını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

                                                                                                                             Ercan GÜLSUYU

                                                                                                                    Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü 

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 9899 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.