KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ERCAN GÜLSUYU’NUN ORTAK SINAVLARA İLİŞKİN MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ERCAN GÜLSUYU’NUN ORTAK SINAVLARA İLİŞKİN MESAJI

 

            Bütün yurtta olduğu gibi İlçemizde de 29-30 Nisan tarihlerinde yapılması planlanan Ortak Sınavlar için son hazırlıklarımızı tamamladık.


         Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi kapsamında yapılan Ortak Sınavlar, sınav merkezi olarak belirlediğimiz 19 okulumuzda, 149 salonda ve 424 öğretmenimizin gözetiminde yapılacaktır. 57 Bina sınav sorumlusunun koordinesinde yapılacak sınava 2140 öğrencimiz katılacaktır. Sınava katılan ve özel eğitim gereksinimi bulunan 25 öğrencimize sınav tedbiri hizmeti (tek kişilik salon, kodlayıcı, okuyucu ve 15 dakikalık süre) sunulacaktır. Ayrıca, evde eğitim gören 8.sınıf iki öğrencimize ise evde sınav hizmeti sunacağız.

 

            Ortak sınavlarda görev alan yönetici ve öğretmenlerimize sınavın sağlıklı yapılması konusundaki çabalarından dolayı teşekkür ediyor, sevgili öğrencilerimize ve onları yetiştiren fedakar anne ve babalara şimdiden başarılar diliyorum.

 

                                                                                                              Ercan GÜLSUYU

                                                                                                         İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 9899 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.