KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan GÜLSUYU´nun 2014 - 2015 Eğitim Öğretim Yılı İçerisinde Paydaşlarımıza Teşekkür Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan GÜLSUYU´nun 2014 - 2015 Eğitim Öğretim Yılı İçerisinde Paydaşlarımıza Teşekkür Mesajı

Bilgiye ulaşma ve elde edilen bilgilerin beceriye dönüştürülerek günlük yaşamda işe yarayacak bir şekilde kullanılması için eğitim sürecinde sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere yer verilmesinin önemli olduğunu biliyoruz. Bütün bu çalışmalar akademik başarıya katkı yapmakla kalmaz, müfredatta belirtilen kazanımların ötesinde milli ve manevi değerlerimiz ile evrensel değerlerin geliştirilip yaşatılmasını sağlar.

            Bu duygu ve düşünceyi paylaşan öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve okul yöneticilerimizin çalışmaları sayesinde sosyal, kültürel ve sprotif etkinlik ve yarışmalarda da Gölcük eğitim ailesi olarak Kocaeli’nde öncü olduk, il ve ülke düzeyinde çok önemli başarılar elde ettik. Bu nedenle söz konusu sosyal, kültürel ve sportif başarılarda katkısı bulunan tüm öğrenci, öğretmen, eğitim kurumu yöneticisi ve velilerimize şükranlarımı sunuyorum.

 

           

                                                                                                                                           Ercan GÜLSUYU

                                                                                                                                        İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 98 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.