KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan GÜLSUYU´nun Karne Mesajı

  
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan GÜLSUYU´nun Karne Mesajı

                “Değerli İdareci ve Öğretmenler Arkadaşlarım, Sevgili Öğrenciler, Kıymetli Veliler”

15 Eylül 2014 tarihinde; okul yöneticisi, öğretmen, öğrenci ve velilerimizle büyük umutlarla ve el ele vererek başladığımız 2014-2015 ders yılının birinci dönemini 23 Ocak 2015-Cuma günü itibariyle bitiriyoruz.

 

Değerli İdareci ve Öğretmenler Arkadaşlarım;

2014-2015 ders yılının birinci dönemini önemli bir sorun yaşamadan tamamlamış bulunmaktayız. Okul yöneticisi ve öğretmenler olarak gösterilen özveri ve çalışmalarınız için teşekkür ediyorum. Ders yılının ikinci döneminde başarı için daha bir kenetlenerek, umudumuzu çoğaltıcı çalışmaları arttırarak devam edeceğimize yürekten inanıyorum.

 

Sevgili Öğrenciler !

Karnenizi elinize aldığınızda inanıyorum ki hepiniz çok sevineceksiniz. Ancak, istediği başarıyı elde edemeyenler üzülmesin! Her şey not demek değildir. Kendinizi asla karne stresine sokmayın. İyiyi, doğruyu, güzeli arayarak derslerinizde başarılı olabilmek için neler yapabileceğinizi düşünün. İkinci dönemde daha istekli ve planlı çalışarak başarılı olacağınıza inanıyorum. Başarınız için size en çok ihtiyacınız olan şey kendinize güvenmektir.  Şimdi güzel bir dinlenin ve bol bol kitap okuyun; bu size 2. dönemde daha yüksek başarı için gerekli güveni ve umudu verecektir.

 

Kıymetli Veliler !

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın her yönüyle iyi yetişmeleri için elinizden gelen her türlü fedakarlığı göstermektesiniz. Yapılan her türlü fedakarlıklar karşısında anne ve babalar çocuklarının başarılı olmasını ister. Sevgili yavrularımızın karneleri nasıl olursa olsun ailesinin desteğine, güvenine ve şevkatine her zamankinden daha fazla ihtiyacı olduğunu unutmayın. Onlar sizin evladınız, çocuklarınıza karşı her zaman sevgi , şefkat  ve  hoşgörü dolu olun.

 

Bu duygu ve düşüncelerle,  hepinizin sağlıklı ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmenizi diler, tüm idareci, öğretmen ve velilerimize sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

 

ERCAN GÜLSUYU         

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 9899 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.