KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan Gülsuyu’nun Ortak Sınavlarla (TEOG) İlişkili Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan Gülsuyu’nun Ortak Sınavlarla (TEOG) İlişkili Mesajı

Bütün yurtta olduğu gibi İlçemizde de 27-28 Nisan tarihlerinde yapılması planlanan Ortak Sınavlar için son hazırlıklarımızı tamamladık.

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi kapsamında yapılan Ortak Sınavlar, sınav merkezi olarak belirlediğimiz 21 okulumuzda, 167 salonda ve 551 öğretmenimizin gözetiminde yapılacaktır.  21   Bina   sınav   sorumlusunun   koordinesinde   yapılacak   sınava   1951   öğrencimiz katılacaktır. Sınava katılan ve özel eğitim gereksinimi bulunan 39 öğrencimize sınav tedbiri hizmeti (tek kişilik salon, kodlayıcı, okuyucu ve 15 dakikalık süre) sunulacaktır. Ayrıca, evde eğitim gören 8.sınıf bir öğrencimize ise evde sınav hizmeti sunacağız.

 

Ortak sınavlarda görev alan yönetici ve öğretmenlerimize sınavın sağlıklı yapılması konusundaki çabalarından dolayı teşekkür ediyor, sevgili öğrencilerimize ve onları yetiştiren fedakar anne ve babalara şimdiden başarılar diliyorum.

 

                                                                                                                                  Ercan GÜLSUYU

                                                                                                                            İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 9899 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.