KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan GÜLSUYU´nun YGS’ye Girecek Öğrencilerimize ve Velilerine Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan GÜLSUYU´nun YGS’ye Girecek Öğrencilerimize ve Velilerine Mesajı

 

             İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak hafta sonu ÖSYM tarafından yapılacak YGS Sınavına girecek olmanın heyecanını yaşadığınızı biliyor ve bu heyecanı sizlerle paylaşıyoruz.  Sizi bugünlere getiren ailelerinizin ve öğretmenlerinizin göğsünü kabartacağınıza; ilçemizi başarıyla temsil edeceğinize yürekten inanıyor ve sizlere güveniyoruz.    

             Sevgili öğrenciler, bu sınavları ne kadar önemsediğinizi biliyoruz. Ancak şunu kesinlikle unutmayın ki katılacağınız bu sınav ve diğer sınavlar  sizin için hayatta tek şans değildir. Hiçbir sınav sağlığınızdan ve sizden daha önemli değildir. Sınavınız nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın, aklınızdan çıkarmamanız gereken bir şey var ki: Bizim için değerli olan sizlersiniz.  

 Sizlerin bu sınavda başarmak için elinizden gelen tüm gayreti göstereceğinize eminiz. Kendinize inanın ve güvenin. Her zaman yanınızda olan tüm sevenlerinizin ve bizlerin bu süreçte yanınızda olacağını ve dualarımızda yer alacağınızı unutmayın.

            Bu sınavı gelecekle ilgili hedeflerinize, kurduğunuz hayallerinize ulaşacağınız, çalışmalarınızın karşılığını alarak üniversiteli olma yolunda ilk adımı atacağınız bir sınav olarak değerlendirmenizi istiyor, Gölcük Milli Eğitim Müdürlüğü olarak sizlere başarılar diliyoruz.

        

                                                                                                                                                

Ercan GÜLSUYU                 

İlçe Milli Eğitim Müdürü           

 

 

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 9899 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.