KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLAMA MESAJI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan GÜLSUYU´nun İlköğretim Haftası Kutlama Mesajı.
İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLAMA MESAJI

       

       Değerli Eğitim Yöneticileri, Öğretmenler, Anne Babalar ve Sevgili Öğrenciler,

       Yeni hedefler ve büyük bir heyecanla yepyeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın sevinç ve heyecanını gönülden paylaşıyoruz. Çocuklarımız uzun bir yaz tatilinin ardından okullarına, arkadaşlarına, kitaplarına ve kavuşmayı en az onlar kadar heyecanla bekleyen öğretmenleri ile buluşacaklar. Hayallerimizi gerçekleştireceğimiz, verimli çalışmalarımızı hep birlikte taçlandıracağımız ve yeni başarılara imza atacağımız 2014-2015 eğitim-öğretim yılının kıymetli öğrencilerimize, değerli velilerimize, müdürlüğümüz ve okullarımızda görev yapan yönetici ile öğretmenlerimize hayırlı olmasını diliyorum.

 

         Sevgili Öğrenciler,

        Hayatınızda yeni dönüm noktalarından birine daha başlamak üzeresiniz. Sizlere sunulan imkânlar en iyi şekilde değerlendirip bilgili, donanımlı bireyler olmanız için çok çalışmalısınız.  Dünyayı ve dünyadaki gelişmeleri doğru anlayan, yorumlayan, bilimde, sanatta, sporda, teknolojide gelişmeleri yakından takip edebilen bireyler olarak yetişmeniz için her zaman yanınızda olacak ve her zaman sizleri destekleyeceğiz.  Pırıl pırıl bir gelecek sizleri bekliyor. Sizlere güveniyor, sizleri sevgiyle kucaklıyorum.

 

           Değerli yönetici ve öğretmenler,

            Her zaman olduğu gibi bundan sonra da bizlere emanet edilen evlatlarımızın Anayasamız ve Türk Milli Eğitim Temel Kanunu’nda belirlenen amaçlar ve ilkeler doğrultusunda Atatürk İlke ve İnkılâplarına bağlı milli ve manevi değerlerimizi bilen, iyi bir insan olarak yetiştireceğinizden kuşkum yoktur.    2014-2015 eğitim-öğretim yılında, daha iyi bir eğitim sunmanın sevdasıyla uygulayacağımız yeni projelerde birlikte çalışarak yarınlara daha emin adımlarla yürüyeceğimize ve öğrencilerimizin gelişimlerine değer katacağımıza inanıyorum. Sizlere güveniyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

 

             Kıymetli veliler,

Çocuklarımızın hayata atıldığında anne baba olarak onlarla gurur duyacağımız evlatlar olabilmesi bizlerin gayreti yanında sizlerin ilgisi, işbirliği ve desteği ile mümkündür. Çocuklarınız için okullarımız ile sürekli iletişim ve işbirliği içinde olmanız çok önemlidir. Öğrenci-öğretmen-okul yönetimi ve veli arasında kurulacak sağlıklı bir iletişim öğrencilerinizin başarılarını arttıracaktır. Çocuklarımızı sadece maddi yönden değil, manevi yönden destekleyerek her zaman onların yanında olduğunuzu hissettirmelisiniz.

 

         Bu duygu ve düşüncelerle; 2014-2015 eğitim-öğretim yılında yepyeni ve daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyor; başarılarımızın kahramanları olan siz değerli öğrenci, öğretmen, yönetici ve velilerimize saygılarımı sunuyorum.

                                                                             

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 9899 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.