KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLAMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLAMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

Yeni Eğitim ve Öğretim Yılının başlangıcı sebebiyle, Müdürlüğümüz tarafından Anıtpark'ta 2020-2021  Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Kutlama Programı düzenlendi.

Törende Müdürümüz Sayın Caferi Tayyar MERT, öğrencilerimizin kesintisiz eğitime devam etmelerini sağlamak  için Covid-19 kurallarına uyulması hususunda vatandaşlara bir çağrıda bulundu. Uyulacak kurallar sayesinde öğrencilerimizin kesintisiz ve kaliteli bir eğitimle, öğretim hayatlarına sağlıklı bir şekilde devam edebileceklerine vurgu yaptı.

Kutlama programına Şube Müdürlerimiz Sayın Abdulhalik KÖSE, Sayın Ozan BAŞ ve Sayın Vedat SEVER ve okul müdürleri katılım sağladı.

Bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan tören,  Müdürümüz Sayın Caferi Tayyar MERT'in  Atatürk anıtına çelenk sunumu ile sona erdi.

Müdürümüz Sayın  Caferi Tayyar MERT, İlköğretim Haftası sebebiyle  yaptığı açıklamada Okullarımızın açılması için uzun bir süredir çalışmaların devam ettiğini ve tüm hazırlıkların tamamlandığını, anaokullarımız ile 1. Sınıfların okula başlamasıyla  yeni Eğitim Öğretim Yılında yüz yüze eğitimin başladığını söyledi. Gölcük Belediyesinin de katkılarıyla okullarımız ve çevresinde hijyenin sağlandığını ve bütün vatandaşlarımızın maske, mesafe, hijyen kurallarına uyarak kesintisiz eğitime katkı sağlamasını istedi, Yeni Eğitim Öğretim Yılının tüm eğitim camiamıza hayırlı olmasını diledi.

15-09-202015-09-202015-09-202015-09-202015-09-2020

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 98 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.