KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARNE GÜNÜ MESAJI

KARNE GÜNÜ MESAJI

Değerli Öğrencilerim,

Bugün karne alma gününüz, emeklerinizin karşılığını alma, ektiklerinizi biçme gününüz. Bir yılın çalışmalarının karne notu olarak değerlendiği bir günü yaşıyorsunuz. Her biriniz büyük bir başarıyla bir üst sınıfa geçtiniz. Önce bu başarınızdan dolayı sizleri kutluyor ve gözlerinizden öpüyorum.

 

Değerli evlatlarım,

Artık dinlenmeyi ve eğlenmeyi en çok hak eden sizlersiniz. Bir yılın yorgunluğunu üzerinizden atmanın yanında kendinizi geliştirin, spor yapın, kitaplar okuyun, sosyal sorumluluk taşıyan projelerde aktif görev alın. Böylece hem zamanınızı iyi değerlendirirsiniz hem de kendinizi geliştirip mutlu ve sağlıklı olursunuz.

 

Bizler, Gölcük ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, 

2015-2016 eğitim öğretim yılında akademik, kültürel gerekse sportif başarılar açısından son derece  verimli bir yılı daha geride bıraktık. Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavlarında (TEOG) Türkiye Birinciliklerimiz bizleri gururlandırdı. Spor müsabakalarında almış olduğumuz ulusal ve uluslararası başarılarımız göğsümüzü kabarttı.

 

Değerli velilerimiz,

Farklı projelerle şu ana kadar Gölcük’te hiç gerçekleşmemiş olan yarışmalar ve etkinlikler düzenledik. Bunu yaparken  sizleri de ihmal etmedik, projelerimizin bir parçası haline getirdik. Bizler inanıyoruz ki başarının mutfağında mutlaka ilgili ve özverili anne ve babalar da vardır. Velilerimizi de bu başarıda kutluyor, onlara teşekkür ediyorum.

 

Değerli öğretmenlerimiz,

Bir yıl boyunca öğrencilerimizin akademik ve sosyal başarılarını artırmak için özveriyle çalıştınız. Aşçısı olduğunuz mutfaktan güzel ürünler çıkması için sizler de gece gündüz demediniz. Bu gayretlerinizden dolayı sizlere de teşekkürü bir borç bilirim.

 

 

Değerli öğretmenlerim,

Seminer döneminiz,  çalışma arkadaşlarınızla birlikte bu senenin bir değerlendirmesi ve muhasebesini yapabilme fırsatıdır. Bu muhasebenin içinde gelecek eğitim öğretim döneminde öğrencilerimize farklı neler sunabiliriz, onları hayata nasıl daha iyi hazırlayabiliriz düşüncesi de mutlaka olmalıdır.

             

 

Bu duygu ve düşüncelerle 2015-2016 Eğitim ve Öğretim yılının en iyi bir biçimde geçmesi için gayret gösteren 27544 öğrenci, 1576 öğretmenlerimize, 142 idarecimize ve velilerimize teşekkür eder, gelecek senenin bizden daha aşkla ve şevkle özverili bir çalışma beklediğini ve beklenen yeni neslin de bizlerin eseri olacağını hatırlatırım.

 

 

                                                                                                                                 Ercan GÜLSUYU

                                                                                                                             İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 98 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.