KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURSİYER ÖĞRENCİMİZ FİNALE KALDI GİRİŞİMCİLİKTE ÖNCE KADIN PROJESİ

KURSİYER ÖĞRENCİMİZ FİNALE KALDI GİRİŞİMCİLİKTE ÖNCE KADIN PROJESİ

Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Vodafone Vakfı ve Türkiye Bilişim Vakfı´nın ortaklaşa yürüttüğü bir projedir. Türkiye çapında kadınların istihdamına yönelik bu projede Hazır Giyim Teknikleri ile ürünler hazırlayan kursiyer öğrencimiz Yasemin AKTURAN ve Proje Danışmanı Hazır Giyim Öğretmenimiz Safiye EKİN rehberliğinde finale kalmıştır. Öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Bu proje kapsamında Türkiye çapında internet üzerinden halk oylaması yapılmakta olup 31 Ekim 2017 tarihine kadar devam etmektedir. 

Gölcük Halk Eğitim Merkezinde  “Önce Kadın” projesi  danışman Öğretmeni Safiye Ekin;  “Girişimcilikte Önce Kadın” projesinin detaylarını anlatmak ve projede ilçemizden finale kalan kursiyerimiz Yasemin AKTURAN ‘a  halk oylaması desteği  sağlamak için Milli Eğitim Müdürümüz Ercan GÜLSÜYÜ’nü  ziyarette bulunmuştur. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ercan GÜLSÜYÜ Yasemin AKTURAN için  halk oylamasında oy kullanarak  desteğini sunmuştur.

http://oncekadin.gov.tr/halk-oylamasi/

adresinden oy vererek siz de destek olabilirsiniz

26-10-2017

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 9899 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.