KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kutlu Doğum Program

Kutlu Doğum Program

Gölcük Müftülüğü, Peygamber Efendimizin doğum günü olarak kabul edilen, 14–20 Nisan Kutlu Doğum haftasında, Gölcük genelinde camilerde ve salonlarda çeşitli etkinlikler düzenlenmişti. Bu etkinliklerin bir benzeri de, Gölcük İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu tarafından yapıldı

 KATILIM YÜKSEK OLDU

Gölcük İmam Hatip Lisesi’nin ve Ortaokulu’nun, Gölcük İmam Hatip Mezunları Derneği’nin (GİMDER) katkılarıyla, Kongre Sarayında düzenlediği program oldukça ilgi gördü. Programa Gölcük Kaymakamı Sayın Adem YAZICI, Gölcük Belediye Başkanı Sayın Mehmet ELLİBEŞ, Gölcük Milli Eğitim Müdürü Sayın Ercan GÜLSUYU , Şube Müdürleri Sayın Murat YAVUZ ve Sayın Ahmet ŞİMŞEK, Gölcük Müftüsü Sayın Mehmet YAZICI, Aile ve Sosyal Politikalar İlçe Müdürü Sayın Selim GENCER, öğretmenler ve öğrenciler katıldılar.

 

DERECEYE GİRENLERE ÖDÜL

Kutlu Doğum programı, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Ardından İmam Hatip Lisesi öğrencisinin Kuran Tilaveti ile devam etti. Programın açılış konuşmasını Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Necmettin ÇİL yaptılar. Konuşmaların ardından, Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı konulu film gösterisi, sevgi, saygı ve merhamet temalı tiyatro, Hz. Peygamber’e naat, Koro ilahi ve şarkılar ile devam eden program Semazen gösterisi ile son buldu. Öğrencilerin hazırladıkları gösteriler, izleyenler tarafından büyük beğeni topladı. Programın sonunda, şiir dalında Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı konulu yarışmada, dereceye giren öğrencilere hediyeleri protokol tarafından takdim edildi.

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 9899 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.