KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencimiz Hami HALDIZ Türkiye Şampiyonu Olarak Gururumuz Oldu.

Öğrencimiz Hami HALDIZ Türkiye Şampiyonu Olarak Gururumuz Oldu.

Yaşam Sevinci Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrencisi Hami HALDIZ Adana´da yapılan Türkiye Down Sendromlular Atletizm Türkiye Şampiyonasında  dereceye girerek Türkiye Şampiyonu oldu.

Hami HALDIZ, Okul Müdürü Ayhan DOĞAN Beden Eğitimi öğretmeni Hüseyin DAĞDELEN ve Milli Eğitim Müdür Vekili Sayın Murat YAVUZ eşliğinde Sayın Kaymakamımıza ziyarette bulundu. 

Hami HALDIZ 100 m de 14 saniye 90 salise süre ile kendi rekorunu kırarken, uzun atlamada da 3 m 25 cm atlama yaparak Türkiye Şampiyonu oldu ve bu başarıları nedeniyle ekim ayında Güney Afrika´da yapılacak olan Dünya Down Sendromlular Atletizm Şampiyonasında ülkemize temsil edecek. Hami HALDIZ geçen yılda Portekiz´de yapılan Avrupa Down Sendromlular Atletizm Yarışmalarında ülkemizi temsil etmiştir. 

Sayın Kaymakamımız Adem YAZICI Hami HALDIZ´ı elde ettiği başarıdan dolayı tebrik ederek, hediyelerini takdim etti. Güney Afrikadaki müsabakalarda da kendisine başarılar diledi. 

 

şampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyon

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 98 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.