KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLARIMIZLA DEĞERLER EĞİTİMİ PROJEMİZİ DÖNEM SONU OLARAK DEĞERLENDİRDİK

Değerler Eğitimi Projemize Okul Aile Birliği Başkanlarımızdan Büyük Destek
OKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLARIMIZLA DEĞERLER EĞİTİMİ PROJEMİZİ DÖNEM SONU OLARAK DEĞERLENDİRDİK

12.01.2017 Perşembe günü Anadolu Kalkınma Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Okul Aile Birliği Başkanları ile Değerler eğitimi projemizin dönem sonu değerlendirmesini gerçekleştirdik. Değerlendirme toplantımıza Şube Müdürümüz Ahmet Şimşek ve tüm okullarımızın okul aile birliği başkanları katıldı. Ahmet şimşek Başkanlara hitaben: 

"Bizler anne ve babalar olarak yarınlarımızı çocuklarımızla inşa ettiğimizi farkındayız, aynı zamanda eğitimciler olarak da geleceğimizi öğrencilerimizle kurduğumuzun  bilincindeyiz. Değerler Eğitimi Projesi; bizi köklerimize, tarihimize, vicdanımıza bağlamak kültürel ve insani değerlerimizi ön plana çıkarmak, geleceğimiz olan çocuklarımız ve gençlerimize kendi değerlerimizi aktarabilmektir.İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Gölcük Değerler Eğitimi Projesi adını verdiğimiz bu proje ile okullarımızda insani ve vicdani değerlerimizi ön plana çıkarıp bunları gündemde tutacak ve “Hayırda Yarışınız.” düsturuyla hareket ederek kötülüklerin değil iyiliklerini hakim olduğu bir dünyayı evlatlarımızla birlikte kuracağız inşallah." dedi.

 

12-01-201712-01-2017

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 9899 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.