KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PASTA YAPIM KURSU MEZUNİYET PROGRAMI

Gölcük Belediyesi İhsaniye Kurs Merkezinde devam eden Pasta yapım kursu bayanların büyük ilgi göstermesine neden oldu. Kurs Öğretmeni Emine Yonca Demir idaresinde haftada 3 gün olarak gerçekleştirilen Pasta Yapım kursunda bayanlar bir birinden güzel pasta yaparak marifetlerini sergileme ve yeni pasta yapım tekniklerini öğrenme konusunda oldukça başarılılar. 2013 yılında kursa başlayan 16 kursiyer yapılan mezuniyet programı ile kursu tamamladılar.
PASTA YAPIM KURSU MEZUNİYET PROGRAMI

Mezuniyet programına Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Halk Eğitim Müdürü Mehmet H. Arvas Meclis Üyeleri Davut Uzun, Nazım Usta, Belediye Birim Müdürleri ve Kursiyerler katıldı.

 

“BİRLİK VE BERARBERLİĞİNİZ HİÇ BOZULMASIN”

 

Program başlangıcında konuşma yapan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “Bu kurslara katılımlarınızla, bir ve beraber hareket etmeniz beni Belediye Başkanı ve bir kardeşiniz olarak çok mutlu ediyor. Bu birlikteliğe her zaman ihtiyacımız var. Bu kurslarımızın böyle güzel faydaları var. Hepimizin ortak bir paydası muhakkak vardır işte önemli olan bu paydayı bulabilmek. Hayatın kötülükleri olduğu kadar güzellikleri de var önemli olan bu güzellikleri görebilmektir. Beni çok duygulandıran bir proje yaptınız Türk Bayraklı kurabiyeler yaparak doğu ve güneydoğuda görev yapan güvenlik güçlerimize gönderdiniz, oradaki askerimize, polisimize manevi olarak güç verdiniz. Sonuç olarak bu çatı altında güzel şeyler yapıyorsunuz siz güzel şeyleri yapmaya devam ettiğiniz müddetçe biz Belediye olarak yanınızda olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

80 KURSİYER EĞİTİM GÖRÜYOR

 

Kurs Öğretmeni Emine Yonca Demir ise 2013 yılından buyana kursumuza devam eden 16 kursiyerlerimizi bugün mezun ettik. Pasta Yapım kursunda bayanlar bir birinden güzel pasta yaparak marifetlerini sergileme ve yeni pasta yapım tekniklerini öğrenme konusunda oldukça başarılılar. Şuanda 80 kursiyerimiz hala eğitim görmeye devam ediyor. Desteklerinden dolayı Gölcük Belediyesine ve Halk Eğitim Merkezimize teşekkür ediyorum “dedi.

 

30-05-201630-05-201630-05-201630-05-2016

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 9899 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.