KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG ( Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi )Sınavı Basın Açıklaması

2015 – 2016 Öğretim Yılı 1. Dönem ortak sınavları 25-26 Kasım tarihlerinde iki oturum şeklinde yapılacaktır.
TEOG ( Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi )Sınavı Basın Açıklaması

“Sevgili Öğrencilerimiz, Değerli Velilerimiz ve Kıymetli Meslektaşlarım;


Yoğun bir çalışma temposunun ardından 1. dönem Ortak Sınavları 25-26 Kasım tarihlerinde,  09.00 – 12.00 saatleri arasında yapılacaktır. Bu sınavlara ilçemizdeki 21 ortaokulumuzun 8. sınıfında öğrenim gören toplam 1948 öğrencimiz katılacaktır. Sınavlar Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, TC İnkılap Tarihi, Yabancı Dil, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinden yapılacaktır. Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, gerek sınav tedbiri aldığımız 39 özel eğitim gereksinimli öğrencinin ve gerekse diğer öğrencilerin sağlıklı bir ortamda sınava girebilmeleri için tüm birim ve bölümlerimizle birlikte hazırlığımızı tamamladık.

 

Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin gecesini gündüzüne katarak çalıştıklarını, okullarımızca sınav rehberlik çalışmalarının yerinde ve doğru yapıldığını biliyor, velilerimizin ellerinden gelen tüm gayretle öğrencilerimize destek olduğuna inanıyorum.  Bu nedenle Gölcük ilçemizin başarısının bu yıl daha da yükseleceği konusundaki umudumuz yüksektir.

 

Sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, öğrencilerimizin bu emeklerinde katkısı olan herkese teşekkür ediyorum." 

 

 

                                                                                               Ercan GÜLSUYU

                                                                                          İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

 

 

                

 

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 9899 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.