KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Şampiyonu Kavaklı Şehit Onbaşı Adem Başoğlu Ortaokulu Yıldız Kız Futsal Takımı

 "Dünün Hayali Bugünün Gerçeği"   Kocaeli, Gölcük ve Türkiye´nin gururu Türkiye Şampiyonu Kavaklı Şehit Onbaşı Adem Başoğlu Ortaokulu Futsal Kız Takımını canı gönülden kutluyoruz...  
Türkiye Şampiyonu Kavaklı Şehit Onbaşı Adem Başoğlu Ortaokulu Yıldız Kız Futsal Takımı

 

Türkiye Şampiyonu Kavaklı Şehit Onbaşı Adem Başoğlu Ortaokulu Yıldız Kız Futsal Takımının bu yoldaki macerasına kısaca bir göz atalım;

 

Kocaeli ilinde 18 Ortaokul takımı arasında hiç yenilmeden Kocaeli şampiyonu oldular. İlimizi ve İlçemizi Elazığ İlinde yapılan Türkiye Yarı Finalinda temsil etme hakkını elde ettiler.

Öğrencilerimiz Elazığ ilinde yapılan yarı finalde;

* Iğdır ili birincisini 4 - 1 

* Giresun (Yağlıdere) il birincisini 3 - 0 

* Mardin (Ömerli YİBO) il birincisini 4 - 1 

* Finalde Ankara birincisini 5 - 1 yenerek yine hiç yenilmeden Elazığ yarı final gruplarında 1.olarak çıkan takımımız Kocaeli ili ve Gölcük ilçemizi Gaziantep ilinde yapılacak olan Türkiye finallerinde temsil etme hakkını kazandılar.

 

Gaziantep´te yapılan Türkiye finallerinde 

* Zonguldak Ereğli Atatürk Ortaokulunu 6 - 1

* Trabzon Ata Ortaokulunu 3 - 1

* Aydın Germencik Ortaokulunu 3 - 0 

* Yarı finalde Kayseri Melih Gazi Ortaokulunu 3 - 2

 

Ve Finalde Uşak Ömer Bedrettin Uşaklı Ortaokulu´nu 4 - 0 yenerek hiç yenilmeden Türkiye Şampiyonu olmuştur.

 

Şampiyon olan başta takım kaptanımız Ece TEKMAN´i ve tüm takım arkadaşlarını ( Ayşe YILMAZ, Sevde YAVUZ, Sude YAVUZ, Ceyda ÖZALP, Kübra DENİZ, Işılay ÇETİNKAYA, Beyzanur ALPTEKİN, Sudenur YOLCU ) kutluyor başarılarının devamını temenni ediyoruz.

 

Futsal Kız Takımının seçilmesinden, turnuvaya hazırlanmasında ve turnuvalar sürecinde öğrencilerimizi yalnız bırakmayan Kavaklı Şehit Onbaşı Adem Başoğlu Ortaokulu Müdürü Halit ERDOĞAN´a, Beden Eğitimi Öğretmeni Hasan ALEMDAROĞLU´nu da ayrıca tebrik ederiz.

 

17 Nisan 2015 Cuma günü saat 10.00 da Kavaklı Şehit Onbaşı Adem Başoğlu Ortaokulu´nda düzenlenen "Yıldız Kız Futsal Takımı Türkiye Şampiyonu Kutlama Töreni"ne Gölcük Kaymakamı Sayın Adem YAZICI, Gölcük Belediye Başkanı Sayın Mehmet ELLİBEŞ, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Sayın Murat YAVUZ, Şube Müdürü Sayın Ahmet ŞİMŞEK, İlçemiz Okul Müdürleri, basın mensupları, tüm öğrenciler ve velileri katıldı.

 

 

şampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyon
şampiyon
şampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyonşampiyon

 

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Hükümet Konağı 1. Kat Gölcük - 0262412 62 98 / 412 98 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.